fbpx
Slow news

У списку найвпливовіших людей 2022 року за версією Time троє українців

Це Президент України, Головнокомандувач ЗСУ та головред “Української правди”
Мачулка Ангеліна, 23.05.2022

Троє українців потрапили до списку 100 найупливовіших осіб 2022 року за версією видання Time.

Президента України Володимира Зеленського визнали найвпливовішою людиною року. Текст про нього для Time написав Джо Байден, президент США.

“У Президенті Зеленському народ України має лідера, гідного їхньої хоробрості та стійкості, оскільки громадяни по всій країні — власники магазинів і солдати, кравці та водії вантажівок — борються за свої домівки та свою свободу. Щоразу, коли ми говоримо, я чую в голосі Президента Зеленського невблаганну рішучість людини, яка глибоко вірить у свій обов’язок перед своїм народом і щодня виконує урочисту відповідальність вести свою націю в цю темну й важку годину”, — пише Байден.

Як і Зеленський, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний потрапив у категорію рейтингу “Лідери”. Про нього написав Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі.

“У розпал цього хаосу (війни — ред.) Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний став військовим розумом, необхідним його країні. Його керівництво дало змогу українським Збройним Силам швидко адаптуватися до ініціативи на полі бою проти росіян.

Потенціал війни між великими державами зростає, а українці, які захищають свою батьківщину від значної російської агресії, неймовірні. Генерал Залужний стоїть за цими зусиллями, несе величезний тягар керівництва в бою. Його внесок запам’ятається історії”, — характеризує Залужного Міллі.

Головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва потрапила в категорію “Інноватори”. Про її роботу написала кореспондентка Time Еймі Ферріс-Ротман. Раніше вона співпрацювала з The New York Times, The Atlantic, Politico, The Guardian, Huffington PostThe Washington Post.

“Під керівництвом Мусаєвої журналісти УП повідомляли про все, від російських воєнних злочинів до українських цивільних героїв, а також публікували ексклюзивні списки яхт і літаків олігархів. УП відкриває вікно у війну для людей у ​​Росії, де сайт заборонений. За перші тижні війни кількість передплатників російськомовного Telegram-каналу (“Української правди” — ред.) зросла майже втричі. Їхня робота невпинна, а Мусаєва часто плаче”, — пише Ферріс-Ротман.

Читайте також у рубриці Slow news
Українці ще більше донатять на тлі втоми від невизначеної тривалості війни 
Gradus Research опублікували дослідження до 2-ї річниці повномасштабного вторгнення
В Україні створили відео виключно за допомогою нейромереж
У відео закликають українців до єдності на шляху до Перемоги
PUMA запустила спортивну колекцію, обличчями якої стали українські олімпійські призери
У рекламній кампанії — Ярослава Магучіх та Михайло Романчук
60% компаній мають вакансії, під час закриття яких віддають перевагу ветеранам, — дослідження 
36% компаній готові виділяти фінанси для організації працевлаштування ветеранів
UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков запустили збір на 35 морських дронів
За внесок від 100 гривень можна виграти одну з 35 карток зі 100 000 гривень
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень