fbpx
Slow news

У Словаччині випустили ролик про те, як бездомні відчувають зимовий холод

Щоб звернути увагу на проблему смерті від переохолодження
Мачулка Ангеліна, 14.12.2021

Словацька некомерційна організація Depaul, яка допомагає бездомним, випустила рекламу про смертоносний зимовий холод.

Ролик зняла агенція Elite – Monday Lovers. Ідея відео в тому, щоб порівняти сучасну тенденцію до загартовування з переохолодженням безпритульних людей на вулицях.

“Холод має кілька сприятливих упливів на організм людини, але не тоді, коли ви мимоволі піддаєтесь йому так само довго, як бездомні. Тому ми вирішили використати актуальність, щоб вказати на щорічний ризик переохолодження бездомних людей. Вони мають витримувати таке цілі ночі, а не кілька хвилин. Мимохіть вони є витривалими людьми, яким ніде погрітися”, — розповідає Матей Вало, старший копірайтер Elite – Monday Lovers, про ідею нової кампанії.

Головну роль у рекламі виконав Ян Бакала, загартовувач і тренер. Ролик  показує окремі фази та вплив гіпотермії на організм людини у формі драматизації – від швидкого зниження тиску, через дезорієнтацію до зупинки серця. Подібне відчувають бездомні та жертви переохолодження.

“Останній рік безпритульним було нелегко. Їм було нікуди сховатися від інфекції, обмеження пересування на них не діяли, а наприкінці року на них чекали морози. Ми віримо, що за допомогою кампанії зможемо наблизити тему допомоги бездомним людям у складний час не лише для них самих, а й для нас як організації. Завдяки підтримці донорів ми можемо трохи легше дихати та ще більше допомагати там, де це необхідно”, — говорить Зузана Кульхова з Depaul Slovakia.

Кампанію просуватимуть в інтернеті, залучаючи до неї словацьких знаменитостей.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень