fbpx
Slow news

У Сінгапурі виробляють пиво зі стічних вод

Через дефіцит питної води в країні
Мачулка Ангеліна, 29.05.2022

Сінгапурська пивоварня Brewerkz почала випускати пиво зі стічних вод.

Ініціативу запустили разом з національним водним агентством PUB і конференцією “Міжнародний тиждень води в Сінгапурі” (SIWW).

Близько 95% тропічного блонд-елю становить Newater — сінгапурський бренд чистої високоякісної переробленої води. Новий напій має показувати, що вода в Сінгапурі відповідає міжнародним стандартам і її безпечно пити. Розвиток таких технологій почався через природний дефіцит питної води в країні.

Раян Юен, керуючий директор SIWW, сказав: “Newbrew, можливо, найзеленіше пиво Сінгапуру”.

Нове пиво вже з’явилося на прилавках магазинів — його продаватимуть у пакованні по 3 бляшанки за $13,5.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Олена Зарецька проведе майстерку за мотивами мозаїки «Боривітер» на благодійному випускному в Києві
Зібрані кошти спрямують на розширення підземного освітнього простору для дітей на Харківщині
Guzema Foundation та Atlas Festival об’єдналися заради підтримки «Збору 150%»
Створили благодійну колекцію прикрас на основі айдентики фестивалю
На ВДНГ у вересні відбудеться фестиваль «Книжкова країна. Загадкова»
Темою нового сезону стане література, що пробуджує уяву
Rolex відкрив шоурум годинників на висоті 3020 метрів у швейцарських Альпах
Бутик в Енгельберзі став одним із найвисокогірніших торговельних просторів у світі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень