fbpx
Slow news

У школах Нью-Йорка заборонили чат-бот зі ШІ через його здатність писати реалістичні тексти

Через побоювання, що програма сприятиме шахрайству та плагіату
Мачулка Ангеліна, 06.01.2023

Управління освіти Нью-Йорка заблокувало доступ до програми ChatGPT — нового чат-бота на основі штучного інтелекту, який створює реалістичний текст.

Заборону ввели через занепокоєння щодо негативного впливу програми на навчання учнів, безпеку й точність контенту. В Управлінні освіти Нью-Йорка зазначають, що хоча ChatGPT може надати швидкі та прості відповіді на запитання, він не формує навичок критичного мислення та розв’язання проблем. Особливо використання цього чат-бота впливає на предмети, де успішність учнів визначаються завдяки написанню есе.

Тоді як доступ до ChatGPT буде заборонений на шкільних пристроях, учні все ще можуть скористатися програмою на своїх гаджетах. Водночас, якщо навчальні заклади планують вивчати технологію чат-бота на уроках, то вони  можуть запитувати доступ до ChatGPT.

Чат-бот може писати зв’язні тексти за заданими підказками. Використання ChatGPT складно визначити, тому що він не копіює з інтернету шматки тексту, а переписує їх. Його навіть можна попросити припускатися помилок у тексті — так виходить ще правдоподібніше.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень