fbpx
Slow news

У рекламі норвезького кооперативу американець намагається викрити теорію змови

Він не розуміє, як магазин може належати 1,9 млн людей
Мачулка Ангеліна, 22.02.2022

Нова реклама норвезького кооперативу Соор розповідає про те, як ця мережа розподіляє прибуток між 1,9 мільйона своїх співвласників.

Щоб пояснити систему, зняли ролики про американця-конспіролога на ім’я Роб. Він намагається рокрити теорію змови щодо такої великої кількості співвласників Coop. Роб досліджуватиме, чому Coop має стільки назв своїх магазинів і власних торговельних марок, а також, чи справді кооператив допомагає всім заявленим фондам.

“Крайня форма сумніву – це саме змова. І коли ми мали знайти свого скептика, це був короткий шлях до химерного всесвіту альтернативних теорій. Це дає нам змогу висвітлити багато різних аспектів Coop, що відрізняє кооператив, а також робить позитивний внесок у суспільство”, — пояснює ідею роликів стратегічний радник креативної агенції Anti Торстейн Дрогсет.

“Ми з нетерпінням чекаємо на можливість клієнтів, які також є нашими співвласниками, познайомитися з Робом. В ігровій, розважальній і популярній формі він буде досліджувати все, що Coop вносить із цінністю, радістю та користю для співвласників і решти суспільства”, — говорить Інгрід Амундсен, директорка з маркетингу Coop Norway.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень