fbpx
Slow news

У рекламі Burberry головні герої починають літати через чарівний вітер

Сюрреалістичний ролик показує єднання людей із природою
Мачулка Ангеліна, 21.10.2021

У новій рекламі Burberry для колекції верхнього одягу четверо головних героїв літають над британськими полями — так вирішили передати дух новаторства та єднання людини з природою.

Ролик для бренду зняла компанія Megaforce, відео назвали Open Spaces. За його сюжетом, четверо друзів виїжджають у поле та гуляють там, поки їх не підхоплює чарівний вітер. Вони починають кружляти в повітрі, а в кінці поєднуються в одну фігуру — символ взаємозв’язку людей з природою та одне з одним.

За словами бренду, кампанія відзначає дух новаторства, про який згадував засновник Burberry Томас Берберрі: “Свобода притаманна кожному елементу одягу Burberry”.

“Ця кампанія відзначає безстрашний дух дослідження, — говорить у своїй заяві головний креативний директор Burberry Ріккардо Тіші. — Ідеться про розширення кордонів і пошук нескінченних можливостей — погляд у майбутнє та з’єднання всіх нас”.

Хореографію для реклами поставили (La) Horde, колектив Національного балету Марселя. Саундтрек Counting Atomic для ролика написав композитор Раян Лотт.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень