fbpx
Slow news

У рекламі Burberry головні герої починають літати через чарівний вітер

Сюрреалістичний ролик показує єднання людей із природою
Мачулка Ангеліна, 21.10.2021

У новій рекламі Burberry для колекції верхнього одягу четверо головних героїв літають над британськими полями — так вирішили передати дух новаторства та єднання людини з природою.

Ролик для бренду зняла компанія Megaforce, відео назвали Open Spaces. За його сюжетом, четверо друзів виїжджають у поле та гуляють там, поки їх не підхоплює чарівний вітер. Вони починають кружляти в повітрі, а в кінці поєднуються в одну фігуру — символ взаємозв’язку людей з природою та одне з одним.

За словами бренду, кампанія відзначає дух новаторства, про який згадував засновник Burberry Томас Берберрі: “Свобода притаманна кожному елементу одягу Burberry”.

“Ця кампанія відзначає безстрашний дух дослідження, — говорить у своїй заяві головний креативний директор Burberry Ріккардо Тіші. — Ідеться про розширення кордонів і пошук нескінченних можливостей — погляд у майбутнє та з’єднання всіх нас”.

Хореографію для реклами поставили (La) Horde, колектив Національного балету Марселя. Саундтрек Counting Atomic для ролика написав композитор Раян Лотт.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень