fbpx
Slow news

У Раді хочуть обмежити використання військової та патріотичної тематики в рекламі та маркетингу

Зміни стосуються законів “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” та “Про рекламу”
Бондар Каріна, 23.03.2023

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт “Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження використання патріотичної тематики при реєстрації торговельних марок та в рекламі”.

У пояснювальній записці зазначено, що законопроєкт підготували на тлі необхідності перешкодити використанню в комерційних цілях подій, під час яких загинули люди, а також унеможливити випадки використання інших чутливих назв, образів та знаків, пов’язаних з опором російській агресії.

Пропонують внести зміни до двох законів: “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” та “Про рекламу”. Обмеження стосуються використання військово-патріотичної тематики під час реєстрації торговельних марок та в рекламі.

Проте обмеження не поширяться на рекламу кіно-, відео- та видавничої продукції, що присвячена висвітленню подій, пов’язаних зі здійсненням заходів з національної безпеки й оборони, відсічі та стримування російської збройної агресії.

Також законодавством не заборонено реєструвати торговельні марки з використанням назв міст-героїв чи видатних битв, інших символів стійкості українських воїнів та опору громад, а також не заборонено використовувати їх у комерційній рекламі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень