fbpx
Slow news

У Португалії зняли ролики про справжні проблеми ВІЛ-позитивних людей

Це дратівлива звичка, хропіння та жахливий спів, а не хвороба
Мачулка Ангеліна, 04.09.2022

Португальська організація підтримки ВІЛ-позитивних людей Associação Abraço запустила кампанію про справжні проблеми хворих.

Три ролики розповідають історії людей, які не відповідають стереотипам про ВІЛ-позитивних і взагалі не мають вигляду хворих. Рита, Маріо та Г’юго дізналися про недугу багато років тому, але все ще живуть звичайним життям.

Кожне відео починається з повідомлення про ВІЛ-статус головного героя. Але в цих людей є інші, тривіальніші проблеми, з якими доводиться боротися, аніж їхня хвороба. Рита дратує своїх колег тим, що ніколи не виймає використані капсули з еспресо-машини, Маріо хропе, а Г’юго жахливо співає в караоке.

Кампанія має долати стигму та показати, що діагноз “ВІЛ” більше не є смертним вироком, а за сучасних методів лікування вірус можна успішно пригнітити й не передавати.

Опитування британської благодійної організації National AIDS Trust у 2021 році виявило переважно хибні та негативні погляди на ВІЛ: лише третина респондентів заявили, що співчувають людям, які живуть із ВІЛ, двоє з 10 змогли визначити основні шляхи передання, і лише 16% знали, що лікування ВІЛ запобігає його переданню.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень