fbpx
Slow news

У Пакистані дівчата-школярки стали ведучими новин

Щоб звернути увагу на важливість освіти для жінок
Мачулка Ангеліна, 02.01.2023

Компанія EBM і агенція IMPACT BBDO створили кампанію, спрямовану на популяризацію навчання пакистанських дівчаток.

У головних ролях виступили школярки, які ще три роки тому не вміли читати. Вони стали ведучими пакистанських новин для 220 мільйонів глядачів. Дівчатка розповіли про свою дорогу до грамотності й про те, як це дало їм змогу читати новини сотням мільйонів людей бездоганними мовами урду й англійською. Вони також підкреслили роль освіти в тому, щоб дівчатка могли в майбутньому якнайкраще піклуватися про наступні покоління. До того ж навчання дівчат призводить до зменшення кількості ранніх шлюбів, кращого здоров’я жінок і підвищення національного ВВП.

Також компанія EBM підтримує мережу шкіл GCT у сільській місцевості Карачі та внутрішнього Сінду в понад 150 віддалених місцях — там навчаються близько 29 000 дітей. Крім цього, було запущено Програму грамотності дорослих — вона допомагає членам сімей школярів, особливо матерям, отримати навички грамотності та лічби.

Жінки в Пакистані переважно позбавлені свого основного права — на освіту. Організація “ООН-Жінки” заявила, що 53,6% жінок мали обмежений доступ до освіти, навчання та роботи в Пакистані. Ці факти, як правило, ігнорують — батьки часто не ведуть дівчат у школу через соціально-економічні чи консервативні культурні причини. Існує також поширена хибна думка, що освіта буде марною для жінок.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень