fbpx
Slow news

У новинному застосунку Artifact позначатимуть оманливі публікації

Це допоможе встановлювати “вищий пріоритет корисних статей над оманливими”
Бондар Каріна, 26.05.2023

У застосунку для читання новин та публікацій Artifact, який запустили на початку 2023 року, з’явилися нові функції: користувачі можуть позначати оманливі статті, реагувати за допомогою емодзі та ділитися статтями як зображеннями.

Artifact містить вкладку на домашній сторінці зі стрічкою запропонованих публікацій, які добирає ШІ-алгоритм, вкладку Заголовки, де збирають добірки публікацій за темами; а також вкладку Профіль, яка візуалізує історію переглядів після прочитання десяти публікацій.

У Профілі автори можуть додати фото та автобіографію, щоб підвищувати впізнаваність та репутацію в новій соцмережі.

Користувачам також запропонували для реакцій на публікації шість емодзі: палець, піднятий вгору; серце; обличчя, що сміється; сердите обличчя; веселе обличчя; сумне обличчя.

Крім того, запровадили мітку для позначення оманливих статей, створених для привернення масової уваги, — прапорець clickbait. Компанія заявила, що збиратиме звіти про таке маркування, і це допоможе встановлювати “вищий пріоритет корисних статей над оманливими”.

У Artifact розширили можливості обміну публікаціями. Відтепер весь текст або його частину можна перетворювати на картки та ділитися ними як в Artifact, так і в Instagram.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень