fbpx
Slow news

У новій кампанії українців заохочують повернутися з-за кордону

Зовнішня реклама висвітлюватиме позитивні процеси, які відбуваються в суспільстві
Бондар Каріна, 01.08.2023

Олександр Алимов, Алекс Твіста та Максим Ілюхін зі студії TWID розробили кампанію “Вже час повертатись” у межах шоу #ШТОРМНАДО, яка має на меті мотивувати українців повертатись додому.

“У брифі була умова про те, що ми агітуємо людей повертатись додому вже після перемоги. Але в процесі ми дійшли до того, що це не дуже ефективна методика. Починати комунікувати потрібно раніше, щоб формувати у людей відчуття того, що їх тут чекають”, – коментує засновник TWID Алекс Твіста.

Під час першого етапу пропонують висвітлювати позитивні процеси, які відбуваються у суспільстві – державні програми з відбудови, соціальні гарантії українцям, реформи у системі освіти та інше.

Для цього планують використати різні інструменти комунікації – онлайн та зовнішню рекламу, а також залучатимуть співгромадян через соцмережі: “Важливо, щоб людей запрошувала не держава, а їхні близькі”.

Головна мета – подолати непотрібний хейт та об’єднати суспільство. Адже майбутнє України можна будувати тільки у єдності.

На другому етапі, після перемоги, пропонують відкрито запрошувати людей слоганом “Вже час повертатись” та показувати усі переваги життя в Україні.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень