fbpx
Slow news

У новій кампанії українців заохочують повернутися з-за кордону

Зовнішня реклама висвітлюватиме позитивні процеси, які відбуваються в суспільстві
Бондар Каріна, 01.08.2023

Олександр Алимов, Алекс Твіста та Максим Ілюхін зі студії TWID розробили кампанію “Вже час повертатись” у межах шоу #ШТОРМНАДО, яка має на меті мотивувати українців повертатись додому.

“У брифі була умова про те, що ми агітуємо людей повертатись додому вже після перемоги. Але в процесі ми дійшли до того, що це не дуже ефективна методика. Починати комунікувати потрібно раніше, щоб формувати у людей відчуття того, що їх тут чекають”, – коментує засновник TWID Алекс Твіста.

Під час першого етапу пропонують висвітлювати позитивні процеси, які відбуваються у суспільстві – державні програми з відбудови, соціальні гарантії українцям, реформи у системі освіти та інше.

Для цього планують використати різні інструменти комунікації – онлайн та зовнішню рекламу, а також залучатимуть співгромадян через соцмережі: “Важливо, щоб людей запрошувала не держава, а їхні близькі”.

Головна мета – подолати непотрібний хейт та об’єднати суспільство. Адже майбутнє України можна будувати тільки у єдності.

На другому етапі, після перемоги, пропонують відкрито запрошувати людей слоганом “Вже час повертатись” та показувати усі переваги життя в Україні.

Читайте також у рубриці Slow news
Mattel випустила колекційну Barbie, присвячену Майлі Сайрус
Лялька відтворює образ співачки з кліпу Golden Burning Sun і стала частиною серії Barbie Signature
Mission Possible залучила tech-лідерів до розвитку стартап-екосистеми України
Для цього створили Board of Supporters — консультативну раду з підприємців, інвесторів і керівників технологічних компаній
Marine Serre створила капсульну колекцію для Лувру з перероблених сувенірів музейної крамниці
Серед речей — сукня з 3000 пазлів «Мони Лізи», над якою працювали 420 годин
Бренд Dukachi презентував колекцію Tennis, натхнену естетикою та філософією великого тенісу
Лінійку підвісок створили як символ підтримки українських тенісисток, які виступають на міжнародних турнірах
Серія фотографій Ліберових про війну в Україні перемогла в міжнародному конкурсі Getty Images
Українські документалісти здобули перемогу в категорії Story of the Year, а один зі знімків посів 3-тє місце в номінації Photo of the Year
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень