fbpx
Slow news

У новій кампанії підлітків надихають обирати актуальні для відбудови України професії

Це 10 серій про спеціальності, які можна опановувати одразу після 9-го класу школи
Бондар Каріна, 16.04.2023

Мала академія наук України створила профорієнтаційну кампанію “#CVIDOMI: відбудовувати країну”, щоб надихнути підлітків обирати актуальні для відбудови України професії.

Кампанія охоплює комплекс онлайн та офлайн-ініціатив для дітей 11–18 років. Усі вони спрямовані на вибір професії майбутнього, тобто такої, яка є і буде затребуваною у процесі відбудови та відновлення України.

Це, зокрема, професії STEM-напряму (природничі науки, технології, інженерія та математика), а також спеціальності професійно-технічного спрямування.

Відеопроєктом “#CVIDOMI: відбудовувати країну” є 10 серій про професії відбудовувачів/ок України, які можна починати опановувати не лише на базі вишів, а й у закладах ПТО одразу після 9-го класу школи.

У кожному випуску представник чи представниця однієї з актуальних професій розповідає про специфіку своєї роботи, кар’єрний шлях, дозволяє зазирнути за лаштунки робочого процесу та дає поради, із чого підліткам почати власний свідомий вибір спеціальності.

Крім цього, герої та героїні проєкту руйнують стереотипи та гендерні упередження про так звані чоловічі та жіночі професії і власними історіями демонструють, що почати шлях у сфері, яка подобається, можна одразу після школи.

Відеопроєкт створила Мала академія наук для кампанії “Свідомі: відбудовувати країну” у межах проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Посольством Швеції в Україні.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень