fbpx
Slow news

У новій кампанії описали кумедні побутові історії петперентів та їхніх улюбленців

Її транслюватимуть на телебаченні та радіо
Бондар Каріна, 05.02.2024

Бренд харчування для тварин Club 4 Paws від Kormotech запустив нову комунікаційну кампанію на телебаченні та радіо, яка розповідає про відповідальність і турботу попри щоденну рутину.

Комунікація представляє три короткі відеоролики – розповіді про повсякденні стосунки чотирилапих компаньйонів та їхніх людей, кумедні й зворушливі ситуації, що їх супроводжують.

У диджитал-кампанії Club 4 Paws показує, що це нормально – жити своїм звичайним життям поряд із чотирилапим та ділити з ним свою звичну рутину, з усіма її приємними та дратівливими сторонами.

«Ми часто спостерігаємо, як люди картають себе і відчувають вину за те, що десь щось “провтикують” у стосунках з тваринами. Цією комунікацією ми хочемо показати, що це ок — бути неідеальним, бо насправді не існує ідеальних людей. Таким чином ми підтримуємо петперентів, нагадуючи, що можна пропустити чи відкласти все що завгодно, але якщо вони годують свого улюбленця смачним та якісним кормом, то це вже відповідально!» – говорить бренд-менеджерка Club 4 Paws Галина Цегелик.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень