fbpx
Slow news

У новій кампанії Nike Japan можна власноруч створити власний 3D-дизайн кросівок

Новий AR-досвід бренду
Данилюк Даяна, 13.07.2020

Цифрове агентство AKQA спільно з Nike Japan створили буклет Create with Air Max, який допоможе шанувальникам кросівок зробити свій унікальний дизайн Air Max.

У книжці-розмальовці зображена остання модель Air Max, яку потрібно розмалювати. За допомогою спеціального мобільного додатка, який створить з малюнка 3D-модель кросівок, ви отримаєте Air Max за вашим дизайном.

Після того, як користувач підпише свою роботу, її можуть інтегрувати в анімаційні відеоролики або додати до редакційного випуску Nike.

Креативний директор групи AKQA Тім Макдонелл, який очолював кампанію, заявив, що ідея народилася як спосіб об’єднати людей на карантині за допомогою віртуальної колаборації.

“Найкраща творчість часто народжується з обмежень. Робота над створенням цієї кампанії, орієнтованої на творчу аудиторію, дала нам розпал, щоб створити щось безпрецедентне. Наші студії в Токіо та Шанхаї допомогли Nike повністю зрозуміти суть Air Max і перетворити цю можливість на реальність”, – додає Макдонелл.

AR-кампанія у поєднанні з друкованою книжкою є цікавим прикладом того, як бренд може надати покупцю персоналізовану послугу, що виходить за межі вибору параметрів чи візерунків. Вона також вписується в культовий статус взуття, надаючи шанувальникам обмежений набір предметів з колекції, які вони можуть зберігати.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень