fbpx
Slow news

У Нью-Йорку скасували “рожевий податок”

Аналогічні товари для жінок і чоловіків повинні коштувати однаково
Данилюк Даяна, 16.10.2020

У Нью-Йорку заборонили формувати ціну на товар, продукти чи послуги за гендерною ознакою. Про такий намір губернатор штату Ендрю Куомо повідомив ще в січні 2020 року.

Скасування “рожевого податку” повинно зрівняти ціни між аналогічними товарами для жінок та чоловіків. Відтепер усі товари — від бритв та дезодорантів до послуг перукаря чи хімчистики — повинні мати однакову ціну, а цінова дискримінація порушуватиме закон. 

«Після скасування “рожевого податку” жінки та дівчата більше не будуть піддаватися несправедливій ціновій дискримінації. А будь-який бізнес, який не покладе край цій мерзенній практиці, нестиме відповідальність», – зазначив губернатор штату.

Багато досліджень за останні кілька десятиліть виявили, що жінки платили вищу ціну за “жіночий” аналог товару, призначеного для чоловіків. Дослідження департаменту споживачів у Нью-Йорку повідомило, що засоби з догляду за волоссям для жінок коштують на 48% дорожче, ніж для чоловіків. А в середньому жінки переплачують 13% за засоби особистої гігієни. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень