fbpx
Slow news

У Німеччині створили фігурку оголеного чоловіка, чию сумку вкрав кабан

Авторка відомого фото, яке взяли за основу, обурена
Мачулка Ангеліна, 31.07.2021

У Німеччині зробили фігурку чоловіка, який біжить за кабаном, що вкрав його сумку з ноутбуком. Відповідне фото з’явилося в мережі в серпні 2020 року. На ньому зафіксована реальна подія, що сталась на озері Тейфельзе поблизу Берліна.

Зображення адаптували в набір пластикових фігурок і тепер продають як прикрасу для ландшафту модельного набору залізниць.

Згідно з описом виробника набір з “оголеним чоловіком, який переслідує кабана, може сприяти реалістичному відродженню зразкового світу залізничного моделювання”. Представник компанії Busch, яка продає набір фігурок, заявив, що продажі йдуть добре. Вартість набору — 13,99 євро.

Водночас авторка фотографії Адель Ландавер заявила німецьким ЗМІ, що вона обурена тим, що інші заробляють гроші на її знімку. 

“Я створила цю фотографію, але фінансово від цього нічого не отримала. Мені не подобається той факт, що зараз інші заробляють на цьому гроші, не питаючи мене”, — прокоментувала Адель таблоїду Bild.

Коли знімок став вірусним, Ландавер повідомила, що чоловік на фото дав їй дозвіл на розміщення зображення в соціальних мережах. Його особу ніколи не розкривали.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень