fbpx
Slow news

У Нідерландах запустили реаліті-шоу, де художники відтворюватимуть картини 

Окрім професіоналів, до участі в шоу запросили аматорів
Бондар Каріна, 02.03.2023

У Нідерландах створили реаліті-шоу The New Vermee, який міститиме шість епізодів, у кожному з яких два професійних художники намагатимуться відтворити одну з втрачених картин нідерландського живописця 17 сторіччя Яна Вермера.

Наразі вже є три випуски реаліті шоу, де учасники могли використовувати будь-які матеріали, навіть LEGO. Кожен мав на створення роботи чотири місяці, протягом яких їх консультували знавці творчості Вермера. Результат оцінюють експерти з Королівського музею в Амстердамі та Мауріцгейсу в Гаазі.

“Це шоу отримало вищі рейтинги ніж наші інші продукти — зокрема документальні та драматичні фільми. Найважливіше те, що воно поєднує культуру та мистецтво, і у дуже доступній формі”, — вважає Ян Слагтер, виконавчий директор нідерландської телемережі Omroep MAX.

Виставка відкрилася 10 лютого 2023 року й триватиме до 4 червня. Наразі всі квитки розпродані. The New York Times зазначає, що Королівському музею вдалося продати 450 тисяч квитків на виставку за чотири дні. 6 березня у музеї обіцяють відкрити продаж додаткових квитків.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень