fbpx
Slow news

У Нідерландах театри та музеї перетворили на салони краси й спортзали

На знак протесту проти ковідних обмежень
Ольга Сакали, 20.01.2022

Нідерландські заклади мистецтва стали працювати як перукарні, салони манікюру та спортивні зали. У межах кампанії Theater Hairdresser (“Театральний перукар”) вони протестують проти ковідних обмежень, які не дозволяють роботу музеїв, концертних залів, театрів і кафе.

Після послаблення локдауну, що тривав у країні з середини грудня 2021 року, уряд дозволив працювати спортзалам, перукарням та манікюрним салонам. Водночас кафе, бари, театри й музеї залишилися зачиненими.

Представники культурної сфери вважають ці дії непослідовними, тому запросили майстрів манікюру, тренерів та перукарів працювати у заклади мистецтва.

Так, у музеї Франса Халса зробили залу для тренувань, а в музеї Ван Гога — перукарський і манікюрний салони. Концертну залу Консертгебау перетворили на перукарню, де майстри працювали під час репетиції філармонічного оркестру.

«Візит до музею — це безпечний візит, не менш важливий за похід до манікюрного салону, якщо не важливіше. Ми просто просимо їх бути більш послідовними, установити правила, що будуть зрозумілими всім. Наразі цього, здається, бракує», — розповідає директорка амстердамського музею Ван Гога Емілі Горденкер.

Раніше Київський метрополітен перетворив один із вагонів метро на ринок і салон краси одночасно, протестуючи проти нелегальної торгівлі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень