fbpx
Slow news

У містах України триває інформаційна кампанія «Тобою скористалися»

Її мета – підвищити обізнаність про ризики експлуатації і торгівлі людьми
Кірста Олена, 23.05.2024

Комунікаційна агенція plusone social impact та Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні реалізували масштабну кампанію з брендування транспорту «Тобою скористалися». Її мета – привернути увагу до проблеми експлуатації і торгівлі людьми.

Кампанія «Тобою скористалися» стартувала у 2022 році серією інформаційних матеріалів та відеороликів. У 2023 році в межах цього кампейну було забрендовано поїзд метро. А Днями стартувала третя хвиля кампанії. Вона охопить такі міста, як Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Одеса, Рівне, Полтава, Тернопіль, Ужгород, Чернігів, Хмельницький.

Цього року інформаційну кампанію реалізовують через зовнішнє оформлення громадського транспорту та одного з поїздів «Інтерсіті». На них розмістили світлини, що розповідають історії постраждалих від найпоширеніших форм експлуатації. Також у салонах транспорту залишають спеціальні листівки.

Організатори інформаційної кампанії кажуть, що такий формат допомагає напряму звертатися до аудиторії, адже щодня громадським транспортом користуються тисячі мешканців міст.

До фотоісторій, розміщених зовні й усередині транспорту, додали контакти Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, а також Урядової гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та насильству. Більше інформації можна знайти на сайті.

Згідно з даними Представництва МОМ в Україні, за 2023 рік вони надали допомогу 374 постраждалим від торгівлі людьми, з яких 23% були внутрішньо переміщеними особами. Ще 663 людини постраждали від трудової експлуатації.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Резиденція «Слово» випустить серію коміксів про Харків
Героєм першого випуску став харківський дизайнер, монументаліст Василь Єрмілов
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень