fbpx
Slow news

У Microsoft заявили про виникнення “параної продуктивності” у менеджерів через віддалену роботу

Тому вони шпигують за діями працівників на комп’ютері
Мачулка Ангеліна, 28.09.2022

Головний виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла заявив, що пандемія змусила менеджерів шпигувати за роботою працівників.

Нове явище назвали “параноя продуктивності”. У її випадку менеджери думають, що їхні підлеглі непродуктивні й починають шпигувати за ними. Такі віддалені спостереження передбачають збір інформації про кліки мишки та клавіш ПК працівників під час роботи.

“Зростає дискусія про стеження за працівниками, і ми маємо справді тверду позицію — ми просто вважаємо, що це неправильно, — говорить віцепрезидент Microsoft Джаред Спатаро. — Ми не вважаємо, що роботодавці повинні спостерігати за активністю натискань клавіш і мишки та подібних речей, бо багато в чому ми вважаємо, що це вимірює енергію (витрачену на роботу — ред.), а не результат”.

Узагалі такі висновки зробили за результатами опитування, яке провів Microsoft серед своїх 20 000 працівників в 11 країнах світу. Опитування показало, що 85% керівників стурбовані тим, що працівники непродуктивні, а 87% працівників кажуть, що вони працюють ефективно. Саме це непорозуміння між працівниками та менеджерами Microsoft і прагне усунути.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень