fbpx
Slow news

У межах спецпроєкту «Щоденники стійкості» українці поділилися понад 1000 історій

Кампанія продовжує збирати приклади стійкості та сили духу, що надихають
Кірста Олена, 04.12.2024

Спецпроєкт «Щоденники стійкості», який запустили в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою першої леді Олени Зеленської, об’єднав понад тисячу українців. Кожен із них поділився особистою історією. Кампанія стартувала 25 жовтня 2024 року й продовжує збирати приклади стійкості та сили духу.

 
«Щоденники стійкості» є частиною комунікаційної кампанії ”Ти як? Стійкість”, яку реалізують у партнерстві із Суспільним Мовленням та Українським Радіо. Проєкт пропонує українцям розповісти про власний досвід подолання труднощів та знайти внутрішню опору через письмо — один із дієвих інструментів самотерапії.
Ініціатива стала майданчиком для щирих рефлексій, натхнення та підтримки. Кожна історія, надіслана в межах проєкту, показує, як особистий досвід окремої людини може підтримати інших у складні часи», — кажуть ініціатори кампанії.

Результати першого місяця

«Понад тисячу історій стійкості, і кожна унікальна. Водночас усі вони мають спільність. Бо стійкість одного — це стійкість мільйонів. І лише спільно тримаємося вже понад тисячу днів війни», — написала у своєму телеграм-каналі Перша леді України Олена Зеленська.
Серед учасників проєкту є як відомі особистості, так і інші українці, які відверто розповіли свої історії: вчителі, волонтери, військові, бойові медики, поети, музиканти та інші.
Наприклад, срібний призер Олімпійських ігор Ілля Ковтун розповів, як спорт допомагає йому залишатися сильним, а волонтер Михайло Пуришев поділився своїм досвідом будівництва «Пункту незламності» навіть після перенесеного повторного інфаркту.
Одними з перших учасників проєкту стали пасажири потягу «Київ – Львів». У співпраці з Укрзалізницею пасажири створювали свої історії просто під час подорожі.
 
«Кожна історія, зібрана на платформі, — це відображення життя, яке змінюється під впливом обставин, що перевіряють нас на витривалість. Це розповіді про любов, яка долає час, і про втрати, що змінюють назавжди. Про нові стосунки, що народжуються навіть у найтемніші часи. Про дітей і батьків, які разом будують нову реальність. Про шлях до перемог у спорті та досягнення у відродженні українського мистецтва», — розповіли у пресслужбі проєкту.

Як долучитися до «Щоденників стійкості»

Щоб стати частиною спецпроєкту, потрібно поділитися власною історією на сторінці «Щоденники стійкості» на платформі «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
 
Комунікаційна кампанія «Ти як? Стійкість» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Раніше ми писали про нову кампанію про ментальне здоров’я чоловіків

Читайте також у рубриці Slow news
Українська гра «Арідник» зібрала $130 000 на Kickstarter
Настільна гра, натхнена гуцульськими переказами, здобула популярність у США, Канаді, Японії та інших країнах
Штучний інтелект у PR: як українські фахівці використовують нові технології
Результати дослідження PR-агенції BECOME
У Duolingo тепер можна навчитися грати в шахи
У тестовій версії доступні мініуроки, партії з віртуальним суперником і знайомий ігровий підхід
«Квіти України»: благодійні листівки від Bazilik, з яких можна виростити рослину
Усі кошти спрямують на потреби освітньої спільноти для воїнів та їхніх рідних «Близькі»
Паска 2025: класична, дубайська, паска-снікерс та паска-суші
Poster дослідила, що українці їли на Великдень та скільки це коштувало
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень