fbpx
Slow news

У межах проєкту «Незламні бібліотеки» на ВДНГ збирають книжки

У такий спосіб закликають підтримати бібліотеки у прифронтових і деокупованих населених пунктах
Кірста Олена, 28.06.2024

У межах Читацького сезону на ВДНГ в Києві збирають книжки для постраждалих внаслідок війни бібліотек у деокупованих і прифронтових населених пунктах України.

Про ініціативу повідомили на сторінці Оранжереї ВДНГ у фейсбуці.

«Зібрані книжки щомісяця будемо передавати бібліотекам у прифронтових і деокупованих містах та селах у межах програми Українського ПЕН “Незламні бібліотеки”», – йдеться в повідомленні.

До Оранжереї можна приносити книжки у хорошому стані. Важливо, щоб вони були написані українською мовою, а жанр значення не має: приймають літературу від художньої до наукової та нонфікшн. Кожна принесена книжка стане вхідним квитком до Оранжереї.

Збір триватиме до 30 вересня. Оранжерея працює працює в будні з 12:00 до 20:00 та у вихідні з 11:00 до 21:00.

Читайте також у рубриці Slow news
Весільні бренди WONÁ Concept та Eva Lendel розпочали співпрацю з Re:inventex
Текстильні залишки перетворюватимуть на регенероване волокно без води й хімікатів
Колекцію наборів LEGO Art поповнила робота Клода Моне «Ставок з лататтям»
Модель складається з 3179 деталей і відтворює картину 1899 року з колекції Музею мистецтв Метрополітен
Український кіноальманах «Війна очима тварин» виходить у прокат США
Фільм досліджує гуманітарні й екологічні наслідки війни, а до його створення долучився Шон Пенн
Бренд Gasanova створив офіційний одяг для національної команди з біатлону
В основі образів — темно-сині костюми із золотистою вишивкою українських орнаментів
День закоханих 2026: події та пропозиції до 14 лютого
Добірка кампаній, заходів та продуктів, які бренди й соціальні ініціативи підготували до Дня св. Валентина
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень