fbpx
Slow news

У медіа жінки переважають на творчих посадах, а чоловіки — серед технічного персоналу

Проаналізували 206 українських медіа
Бондар Каріна, 20.12.2023

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у співпраці з ГО “Жінки в медіа” провели дослідження, яке показало, що в медіа жінки частіше займаються творчою діяльністю, а чоловіки переважають на посадах технічного персоналу.

У межах дослідження проаналізували 206 українських медіа на підконтрольних Україні територіях, у яких сумарно працює 4820 працівників і працівниць.

За результатами дослідження, у медійних компаніях України загалом працює приблизно 53% жінок і 47% чоловіків. У більшості проаналізованих медіа в команді працівників кількісно переважають жінки.

Лише в медіа, які мають ліцензію на ТБ й радіо водночас, більшість працівників — чоловіки. Кількість працівників з інвалідністю для компаній становить 5-6%.

Найбільш представленою за віком у медіа є група 35-60 років; і чоловіки, і жінки представлені в ній приблизно рівномірно.

Жінок на журналістських посадах 77%, а чоловіків — 23%. Водночас серед керівників медіа жінок 52%, а чоловіків — 48%. Також чоловіки переважають на посадах технічного персоналу й програмної служби: 70% і 60% відповідно.

Переглянути повне дослідження можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень