fbpx
Slow news

У Лондоні з’явилася провокаційна інсталяція від VPN-провайдера

Вона порушує тему конфіденційності в мережі
Кірста Олена, 13.05.2024

Один з найбільших VPN-провайдерів Surfshark створив провокаційну інсталяцію, що спонукає замислитися про конфіденційність особистих даних в інтернеті.

На фото, якими почали активно ділитися користувачі мережі Х, зображено вантажівку з прозорим вантажним відсіком, у якому чоловік зі спущеними штанами сидить на унітазі.

«За допомогою нашої останньої кампанії в Лондоні ми хочемо кинути виклик вашим думкам про конфіденційність в інтернеті! Чому люди без жодних роздумів діляться своїми особистими даними в інтернеті, але не діляться іншими інтимними аспектами свого повсякденного життя?», – йдеться в дописі провайдера в мережі Х.

Для цієї кампанії представники Surfshark обрали вулиці Лондона. У такий спосіб хотіли показати схильність людей у сучасному цифровому світі ставити під загрозу власну конфіденційність. У компанії кажуть, що більшість користувачів інтернету готові публікувати найделікатніші та приватні моменти свого життя в соцмережі, і все заради кількох лайків. Водночас більшість із нас має чіткі межі, коли йдеться про світ офлайн, адже в реальному житті не всі люди можуть дозволити собі поводитися так, як у соцмережах. Саме із цієї причини Surfshark і придумали креативний арт із чоловіком, що сидить на унітазі в прозорій вантажівці.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень