fbpx
Slow news

У Китаї штрафуватимуть за недоїдені страви в ресторані

Після прийняття відповідного закону
Альтман Дарина, 30.04.2021

Парламент Китаю прийняв закон про харчові відходи. Тепер, згідно з ним, власники ресторанів зможуть штрафувати відвідувачів, які замовили занадто багато страв і не доїли їх. Штрафуватимуть і ресторани, які навмисно спонукають замовляти надмірно великі порції.

Штрафи стосуватимуться і самих ресторанів, які замовляють велику кількість їжі та не використовують її.

Окрім цього, закон працюватиме і в інтернеті: він забороняє відеоблогерам публікувати відео, у якому ті влаштовують челенджі з поїданням великої кількості продуктів.

Щороку в кожному з 500 міст Китаю в середньому викидають близько 50 тонн харчових відходів. При цьому близько 35 мільйонів тонн продовольства на рік стають відходами ще до того, як потрапити до споживачів.

Читайте також у рубриці Slow news
Happy Monday проведе безоплатний вебінар про найм в умовах розвитку штучного інтелекту
Засновники платформи пояснять, як ШІ впливає на підбір кандидатів і HR-процеси
У публічних просторах Києва з’явились інсталяції зі свідченнями про булінг у школах
Проєкт звертає увагу на випадки насильства з боку однолітків, учителів і батьків
Фото документаліста й військовослужбовця Олексія Чарєя увійшло до International Photography Exhibition 167
Одну з найстаріших міжнародних фотовиставок організовує Королівське фотографічне товариство
Колишню поліклініку на Рейтарській перетворять на бізнес-простір креативного напряму
Проєкт реалізують Focus Office і First Line Group у співпраці з автором будівлі Володимиром Шевченком
Український VR-фільм «Укриття» здобув нагороду The Webby Awards 2026
Стрічка розповідає про життя в Україні під час війни через простір укриттів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень