fbpx
Slow news

У київському музеї відкрилася художня виставка про рак легені

Експозиція про життя, смерть та красу
Коськовецька Аліна, 05.02.2021

У Національному музеї “Київська картинна галерея” представили художній показ “Смертельно красива виставка” до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

Авторка виставки — 61-річна киянка Тетяна Клименко. Рік тому їй діагностували рак лівої легені. На щастя, лікарі змогли побороти захворювання.

“Тетяна — не художниця, а те, що ви бачите на стінах, — не її роботи. Цей проєкт називається «Смертельно красива виставка», адже перед вами збільшені у сто разів фотознімки з гістологічного дослідження. Пофарбовані клітини легені Тетяни, ураженої раком. У такий спосіб ми вирішили привернути увагу до теми, яка не часто обговорюється, до важливості вчасної діагностики, що може врятувати життя, — зазначила Катя Тейлор, кураторка «Смертельно красивої виставки» та засновниця агентства культурного менеджменту Port. — Виставка спонукає бути свідомішими. Це своєрідні ліки проти безтурботності, яка може мати фатальні наслідки”.

Показ відбувається у межах всеукраїнського Року обізнаності про рак легені, що ініційований компанією «Рош Україна».

Відвідати виставку можна в Національному музеї “Київська картинна галерея” з 4 до 7 лютого.

Читайте також у рубриці Slow news
FIFA виставила на продаж фрагменти газону з фіналу Чемпіонату світу-2026
Фанатам пропонують колекційні набори зі шматком поля стадіону MetLife, де 19 липня відбудеться фінальний матч
У Києві відбудеться перший концерт пам’яті фронтмена гурту ADAM Михайла Клименка
Пісні гурту виконають понад 15 українських артистів
Проєкт «Витоки» шукає спільноти, які працюють із традиційною культурою України
Учасників об’єднають у мережу сучасних осередків традиційної культури та представлять їхні ініціативи на спільній карті
За мотивами графічної серії полеглого художника Давида Чичкана видадуть білінгвальний зін
Видання вже доступне для передзамовлення, а кошти від продажу передадуть родині митця
У Києві стартує серія зустрічей Unpacking Biennial — про підготовку проєктів для Венеційської архітектурної бієнале
У програмі відкриті розмови, воркшопи та онлайн-події про представлення України на міжнародних архітектурних заходах
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень