fbpx
Slow news

У київському метро відкриють виставку про принципи й методи російської пропаганди

Це 30 плакатів з елементами доповненої реальності
Бондар Каріна, 19.04.2023

У вестибюлі метро “Золоті ворота” 24 квітня о 15:00 відкриють інтерактивну виставку “Справжні причини війни, або Як працює російська пропаганда”.

Це 30 плакатів з елементами доповненої реальності, на яких продемонстровані головні методи, прийоми та маніпуляції, які використовує російська пропаганда в інформаційній війні проти України.

Відвідати експозицію з елементами доповненої реальності можна буде впродовж місяця.

“Росія використовує проти України всі можливі варіанти інформаційної зброї: фейки, маніпуляції, поляризацію суспільства тощо. Пропаганда дозволила виправдовувати війну. Тому ми маємо розуміти, як вона діє, щоб вміти протидіяти, захистити себе та своє інформаційне середовище. Декілька років ми досліджуємо прийоми радянської та російської пропаганди, і тепер хочемо поділитися цими знаннями в зручній та цікавій формі”, — повідомив автор ідеї виставки, засновник ГО “Європейський Інститут Чорнобиля” Валерій Коршунов.

Глядачі побачать 3D-моделi, аудіо, відео та VR-портали. А завдяки додатку edAR можна буде поставити згорілий танк окупантів поруч із собою або побачити роботи Бенксі в Бородянці.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень