fbpx
Slow news

У Києві заборонили слухати російську музику в публічних місцях

Мораторій також стосується книжок, театральних вистав, звукозаписів тощо
Бондар Каріна, 13.07.2023

Київська міська рада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста Києва. Рішення ухвалили сьогодні, 13 липня.

“Необхідно остаточно, раз і назавжди, обмежити російськомовний культурний продукт на території столиці України. Фактично передбачено заборонити публічне висвітлення та демонстрацію російськомовних товарів та послуг, які створені в процесі провадження діяльності у сфері культури. Це книжки, художні альбоми, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, вироби художніх промислів, театральні та циркові вистави, концерти та культурно-освітні послуги. Російська – мова країни-агресора, і їй не місце в серці нашої столиці”, – зазначив депутат Київської міськради, голова постійної комісії з питань освіти і науки, молоді та спорту Вадим Васильчук.

Мораторій також поширюється на об’єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні відповідно до законодавства України.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень