fbpx
Slow news

У Києві встановили інсталяцію I’m Fine

Її створили з простріляних антен, перебитих кабелів і пошкоджених внаслідок російських обстрілів мікросхем
Кірста Олена, 03.12.2024

У центрі Києва, на Подолі, з’явилась інсталяція I’m Fine — артоб’єкт,  що поєднує артефакти війни. Серед них пошкоджене внаслідок повномасштабної війни та окупації телекомунікаційне обладнання.

 

Конструкція заввишки в людський зріст, довжиною 7 метрів і вагою 2,7 тонни виконана у формі напису I’m Fine. Вона складається з реальних артефактів війни: простріляних антен, понівечених щогл, перебитих кабелів і пошкоджених внаслідок російських обстрілів мікросхем. 
«Це обладнання, яке могло б і далі працювати, об’єднуючи мільйони людей по всій країні, сьогодні перетворилося на свідчення руйнувань і втрат. Пошкоджені системи, що стали частиною цієї металевої скульптури, відображають не лише масштаб руйнувань, а й зусилля з відновлення зв’язку навіть там, де він здавався безповоротно втраченим. Це також символ надії та нових можливостей, які виникають навіть у найскладніші часи», — кажуть ініціатори встановлення інсталяції.
Ця інсталяція демонструє не лише масштаби завданої шкоди, а й наполегливі зусилля зв’язківців, які щодня відновлюють мережі навіть у найскладніших умовах. 
Проєкт є частиною глобальної ініціативи #I’mFineChallenge, яку цього року представили на всесвітньовідомому фестивалі Burning Man. Над створенням артоб’єкта працювали український художник Олексій Сай та засновник проєкту Ukrainian Witness, лідер команди та головний продюсер інсталяції I’m Fine Віталій Дейнега. Проєкт закликає представників різних галузей економіки доносити світу правду через мистецтво.
Читайте також у рубриці Slow news
ВРК та Сили безпілотних систем ЗСУ презентували платформу для комунікаційників
Новий ресурс допоможе поєднати досвід спеціалістів у PR, дизайні та SMM із потребами армії
«Україна очима військових»: у Приват24 з’явилися скіни до Дня Незалежності
Колекція створена на основі світлин, які зробили українські захисники
У Києві погасили «Марку незламності», присвячену біженцям і внутрішньо переміщеним особам
Новий поштовий випуск символізує силу та стійкість людей, які втратили дім через війну, переслідування чи стихійні лиха
KitKat у Канаді пропонує зробити паузу від ввічливості у взаємодії з ШІ
Бренд створив кампанію, яка поєднує гумор із темою впливу технологій на довкілля
В Україні з’явилося нове нонфікшн видавництво СІМІО
Проєкт фокусується на книгах із психології, розвитку навичок та підприємництва
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень