fbpx
Slow news

У Софіївській Борщагівці відкрили новий Сільпо Re Cycling

Супермаркет побудували за останніми “зеленими” технологіями
Альтман Дарина, 09.11.2020

Шостого листопада в селі Софіївська Борщагівка, на вулиці Київській, 1/102, відкрили супермаркет “Сільпо”, побудований за останніми “зеленими” технологіями. Це перший супермаркет мережі, який використовує енергію з відновлюваних джерел.

Для цього у у спеціальному тепловому пункті встановлені два геотермальні насоси, які використовують теплову енергію землі для опалення й охолодження супермаркету. Таке обладнання споживає вп’ятеро менше електроенергії порівняно з електричними котлами.

Для складання покупок гості “Сільпо” можуть використовувати кошики, виготовлені з перероблених рибальських сіток і мотузок. Останні становлять 27% від усього сміття, що забруднює Світовий океан.

Також “Сільпо” розмістили сонячні панелі, щоб використовувати отриману енергію для потреб супермаркету, мінімізуючи споживання електрики з мережі. А на стоянці супермаркету розташовані шість точок швидкого заряджання електромобілів.

Відвідувачі можуть принести відсортовані відходи: пластик, папір, скло на станцію Silpo Recycling. За кожен кілограм вторсировини покупцям нараховуватимуть бали на “Власний рахунок”, які можна використовувати для покупок у мережі “Сільпо”.

«“Зелені” супермаркети — це світовий тренд, який продовжує набирати обертів. Європейські мережі щороку будують або переобладнують під сучасні екологічні вимоги по кількасот супермаркетів. Вони демонструють дивовижний результат: до 50% енергії заощаджується завдяки використанню відновлюваних ресурсів. Наша мета — впровадити цей тренд на українському ринку», — розповідає директорка з маркетингу “Сільпо” Катерина Огуряєва.

Для будівництва супермаркету залучили кредитні кошти від Європейського банку реконструкції та розвитку в межах підтримки екологічно свідомого бізнесу.

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень