fbpx
Slow news

У Софіївській Борщагівці відкрили новий Сільпо Re Cycling

Супермаркет побудували за останніми “зеленими” технологіями
Альтман Дарина, 09.11.2020

Шостого листопада в селі Софіївська Борщагівка, на вулиці Київській, 1/102, відкрили супермаркет “Сільпо”, побудований за останніми “зеленими” технологіями. Це перший супермаркет мережі, який використовує енергію з відновлюваних джерел.

Для цього у у спеціальному тепловому пункті встановлені два геотермальні насоси, які використовують теплову енергію землі для опалення й охолодження супермаркету. Таке обладнання споживає вп’ятеро менше електроенергії порівняно з електричними котлами.

Для складання покупок гості “Сільпо” можуть використовувати кошики, виготовлені з перероблених рибальських сіток і мотузок. Останні становлять 27% від усього сміття, що забруднює Світовий океан.

Також “Сільпо” розмістили сонячні панелі, щоб використовувати отриману енергію для потреб супермаркету, мінімізуючи споживання електрики з мережі. А на стоянці супермаркету розташовані шість точок швидкого заряджання електромобілів.

Відвідувачі можуть принести відсортовані відходи: пластик, папір, скло на станцію Silpo Recycling. За кожен кілограм вторсировини покупцям нараховуватимуть бали на “Власний рахунок”, які можна використовувати для покупок у мережі “Сільпо”.

«“Зелені” супермаркети — це світовий тренд, який продовжує набирати обертів. Європейські мережі щороку будують або переобладнують під сучасні екологічні вимоги по кількасот супермаркетів. Вони демонструють дивовижний результат: до 50% енергії заощаджується завдяки використанню відновлюваних ресурсів. Наша мета — впровадити цей тренд на українському ринку», — розповідає директорка з маркетингу “Сільпо” Катерина Огуряєва.

Для будівництва супермаркету залучили кредитні кошти від Європейського банку реконструкції та розвитку в межах підтримки екологічно свідомого бізнесу.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію про те, як важливо психотерапевтам бути дружніми до ЛГБТК+ спільноти
Це серія дописів зі спеціалістами, які розкриватимуть цю проблему
Український дизайнер запустив подкаст про креативну працю в умовах війни
Ведучий розмовлятиме з дизайнерами провідних українських продуктових стартапів
Burger King відповів на нову кампанію McDonald’s у ChatGPT
У якій ШІ запитали про найвідоміший бургер у світі
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень