fbpx
Slow news

У Києві відкриється інтерактивна виставка про формування української ідентичності

Вона створена у взаємодії з українками, які поділилися своїми історіями та спогадами
Бондар Каріна, 29.01.2024

31 січня в галереї Avangarden відкриється експозиція Ганни Богачук «Ідентичність».

Цей проєкт – спроба мисткині дослідити, які чинники впливають на формування української національної ідентичності. Вона запрошує гостей експозиції стати частиною мистецького висловлювання.

Виставка створена у взаємодії з українками, які поділились з Ганною своїми історіями, спогадами та архівними фотографіями, та відповіли на запитання «Коли ти вперше відчув/ла себе українцем/українкою?».

«Усвідомлення своєї ідентичності допомагає краще розуміти свої автентичні бажання, цінності й переконання, не даючи страху впливати на власне майбутнє. З’являється здатність бути вірним самому собі незалежно від зовнішніх впливів. У межах виставки ми організовуємо лекторій, щоб більш детально заглибитись в історію української культури, її унікальність і впливу на свідомість», – додає співзасновниця галереї Avangarden Каріна Качуровська.

Виставка триватиме місяць. Проєкт інтерактивний та запрошує всіх охочих порефлексувати на тему самоідентифікації та долучитися до опитування, заповнивши форму за посиланням.

Дата відкриття: 31.01.2023. Адреса: вул. Січових Стрільців, 23а, Київ.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень