fbpx
Slow news

У Києві відбулося світлове шоу, приурочене до Року обізнаності про рак легенів

За участю більш як 60 дронів
Альтман Дарина, 27.11.2020

25 листопада біля НСК “Олімпійський” у Києві відбувся технологічний перформанс за участю більш як 60 дронів, приурочений до старту Року обізнаності про рак легенів.

Десятки дронів злетіли над Олімпійським стадіоном і під звуковий супровід утворювали в небі фігури, що підсвічувалися з землі.

За рік рак легенів було діагностовано приблизно в 13 000 українців. Інформаційне шоу розповідає глядачам про проблематику раку легенів в Україні, статистику захворюваності, групи ризику й важливість ранньої діагностики.

«Цим перформансом ми прагнемо привернути увагу суспільства до хвороби, від якої в Україні смертність становила більше 9 000 випадків за рік. Рак легенів — одне з найпоширеніших онкологічних захворювань в Україні, а низька обізнаність та побутування міфів про хворобу може завадити звернутися до лікаря вчасно.

Попри те, що рак легенів вважається “чоловічою” хворобою, яка вражає здебільшого курців, насправді група ризику значно ширша. Рак легені виявляють і в молодих людей та людей, які ніколи не палили», — каже Оксана Сурцева, організаторка проєкту, медична директорка “Рош Україна”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень