fbpx
Slow news

У Києві відбудеться антисміттєвий забіг

Благодійний захід популяризуватиме культуру сортування відходів
Альтман Дарина, 02.04.2021

Креативна агенція TABASCO розробила неймінг та віжуал для  антисміттєвого забігу No Waste Run. Захід відбудеться у Києві 15 травня. 

Благодійний забіг збиратиме кошти на будівництво культурного об’єкта “Україна Без Сміття”, що популяризуватиме культуру сортування відходів. У межах проєкту побудують музей відходів і сортування, майданчик для безпластикового фермерського ринку, а також простір просто неба для артзаходів.

Організатори забігу — фандрейзингова платформа Kind Challenge та соціальний стартап “Україна Без Сміття” — хочуть зібрати 1 500 000 гривень.

Бігуном-благодійником може стати кожен охочий незалежно від місця проживання. Для цього треба виконати всі умови забігу. Пробігти символічні 2,5 км або ж 10 км можна на ВДНГ або в будь-якій іншій точці світу, самостійно або з командою.

Усім учасникам, які виконають умови забігу, організатори обіцяють нагороду — медаль із переробленого пластику, а також призи від партнерів забігу. Також у бігунів безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на перероблення.

“Ми в УБС переконані в тому, що сміття не існує. Сміття зникає, коли ми про нього піклуємося й ретельно сортуємо. Ми щодня викидаємо в смітник цінні ресурси: скло, пластик, метали чи папір. Наш культурний об’єкт на ВДНГ стане справжнім порталом у інший світ, в якому не існує сміття, а є лише цінні вторинні матеріали, що можуть знову стати корисними речами. Час змінювати стереотипне уявлення в суспільстві про те, що відходи — це щось брудне й неприємне. Забіг — чудовий старт для нашої фандрейзингової кампанії зі збору коштів на будівництво”, — коментує Євгенія Аратовська, голова організації “Україна Без Сміття”.

Читайте також у рубриці Slow news
Threads дасть змогу видалити обліковий запис без втрати профілю Instagram
Функція має зʼявитися до кінця року
Промо
EVA оновила свій застосунок. Він працюватиме як онлайн-магазин
Переглядати й замовляти товари віднині можна безпосередньо в застосунку
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень