fbpx
Slow news

У Києві вдруге проведуть KyivBookFest

У межах події відбудуться дискусії, презентації та автограф-сесії
Кірста Олена, 31.07.2024

5-8 вересня в Києві відбудеться великий книжковий ярмарок KyivBookFest, у межах якого відбудуться дискусійні панелі, презентації та розважальні заходи.

Фокусом усіх подій на KyivBookFest буде поліпшення взаємодії між видавцями, книгарнями, письменниками й тими, хто бере участь у створенні книжок.

На інстаграм-сторінці події розповіли, що в програмі заплановано також день галузевих професійних подій, який проведуть 5 вересня. Його мета — налагодити продуктивну комунікацію та взаємодію усіх учасників книжкового бізнесу.

Фото: Instagram/KyivBookFest

«Цього року ми вирішили дати більше можливостей професійній аудиторії для обміну досвідом, пошуку нових стратегічних рішень, аналізу стану ринку. Саме тому присвятимо окремий день виключно галузевій програмі. Фокусом усіх подій, які відбуватимуться цього дня, буде поліпшення професійної взаємодії між видавцями, друкарями, бібліотекарями, маркетологами та книгарнями, перекладачами та письменниками, а також між усіма, хто дотичний до створення унікального культурного продукту — книжки», — розповіли організатори.

6 вересня на KyivBookFest відбудеться «Ніч еротичної поезії» — формат літературних читань, який започаткували Брати Капранови та видавництво «Зелений Пес». У межах події свої твори читатимуть сучасні українські поети та поетеси еротичного жанру.

Фото: Instagram/KyivBookFest

Учасниками книжкового ярмарку будуть такі видавництва:

  • Vivat;
  • Наш Формат;
  • Видавництво Старого Лева;
  • ArtHuss;
  • Книголав;
  • Artbooks;
  • А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА;
  • Сенс та інші.

Також у межах KyivBookFest виступлять автори-дебютанти видавництва «Лабораторія»: Сашко Столовий (автор книжки «Оринин. Роман про стелепного чоловіка») та Юлія Мак (авторка книжки «Толіки. Про тих, хто перемотував касету олівцем»). Вони розкажуть про свій шлях до видання першої книжки.

Фото: Instagram/KyivBookFest

«Обговоримо всі етапи: від написання рукопису й оформлення синопсиса майбутньої книжки — до угоди з видавництвом й роботи над виданням. Поговоримо також про шлях після виходу книжки. А також дамо поради авторам-початківцям і відкриємо закулісся видавничого процесу», — йдеться в анонсі події.

KyivBookFest відбудеться з 5 до 8 вересня в Pochaina Event Hall та Gorodok Gallery.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві до Дня вишиванки проведуть донацію крові біля Музею Івана Гончара
Донори зможуть відвідати виставки й отримати знижку на вишиванки
DRAMA QUEEN і CHER’17 представили маніфест «Вискочка» — про жіночі амбіції та суспільні ярлики
Героїнями стали Дар’я Білодід, Олександра Заріцька, Катерина Мотрич, Тетяна Парфільєва та Ольга Сумська
MasterZoo та UAnimals оголосили про старт нової хвилі благодійної ініціативи «Лапка Турботи»
Кошти спрямують на проведення ветеринарних місій у населених пунктах із обмеженим доступом до ветдопомоги
Prada Beauty перетворила міланський фруктовий ринок на розкішний попап
Бренд розмістив парфуми та косметику серед апельсинів, кавунів і лимонів у відомій крамниці Frutteto Garibaldi
Рух VETERANKA розпочав кампанію «Тут буде Рух» у Львові та області
Її мета — перезапуск регіонального осередку для підтримки ветеранок і чинних військовослужбовиць
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень