fbpx
Slow news

У Києві створюють онлайн-мапу якості повітря

За нею можна слідкувати у реальному часі
Альтман Дарина, 17.03.2021

Управління екології та природних ресурсів КМДА розробляє систему автоматичного моніторингу якості повітря (CAQI) у Києві. За даними якості повітря вже можна слідкувати у режимі реального часу на онлайн-мапі й через сайт Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Перші два пости моніторингу вже встановлені в Дарницькому та Дніпровському районах міста. За планами до кінця 2021 року збираються встановити ще три пости на правому березі Києва.

Нові пости розташовані саме на лівому березі, адже тут є чимало промислових джерел забруднення повітря.

Як повідомляє ITC.ua, за міжнародними стандартами на місто з населенням до шести мільйонів має бути щонайменше 13 таких постів.

“Поки місто має два таких пости моніторингу. Ще три плануємо встановити до кінця цього року. Наразі управління екології та природних ресурсів КМДА напрацьовує план розвитку системи моніторингу і поетапного встановлення таких постів у всіх районах столиці.

Києву потрібна власна стратегія поліпшення екологічної ситуації, яка брала б до уваги всі сфери життєдіяльності міста, що впливають на стан повітря — транспорт, діяльність промислових підприємств, озеленення та інші”, — прокоментував мер Києва Віталій Кличко.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень