fbpx
Slow news

У Києві стартує інтерактивна виставка #Вражаріум

Вона допоможе піднятися на Еверест і вирушити на сафарі
Мачулка Ангеліна, 19.08.2021

28 серпня в Києві стартує інтерактивна виставка #Вражаріум від Smile. Вона допоможе людям подорожувати у віртуальній реальності.

#Вражаріум розміщений у двох морських контейнерах і складається з понад 40 інтерактивів і шістьох VR-станцій. Виставка допоможе відвідувачам у період пандемії віртуально побувати в найрізноманітніших куточках світу.

“44% українців називають мандрівки своєю мрією №1, нарівні з фінансовим добробутом, але в часи пандемії подорожувати стає все складніше, — говорить Олександр Лавров, організатор виставки, керівник бізнес-напрямку товарів для персональної гігієни корпорації “Біосфера”. — Місія Smile — допомагати українцям отримувати більше вражень, тож ми подумали, що якщо не можемо їздити світом, світ має приїхати до нас”.

#Вражаріум показуватиме визначні місця планети та водитиме вулицями різноманітних міст. Над створенням виставки працювала агенція Gres Todorchuk.

“Ми хотіли, щоб глядачі не просто подивилися на Париж, а побували в гостях у Ірени Карпи в 13-му окрузі, не просто почитали про Антарктиду, а почули привітання до українців від полярників станції “Академік Вернадський”. Ми шукали людей, що зафільмують поїздку в нью-йоркському таксі та прогулянку на човні в Бангкоку, знімали на камеру вуличних танцівників у фавелах Ріо та оживили химер Нотр-Дам де Парі. А ще створили на вході сувенірну крамничку, де відвідувачі виставки можуть обмінятися магнітами з найрізноманітніших куточків світу”, — розповідає про “експонати” керівниця проєкту Юлія Соловей.

Протягом вересня та жовтня #Вражаріум побуває в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. Вхід вільний за реєстрацією на локації.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень