fbpx
Slow news

У Києві проведуть конференцію зі спікерами з NASA 

Частина коштів з продажу квитків піде на наукпоп-лекторій для дітей
Бондар Каріна, 19.04.2023

17 та 18 червня у Києві відбудеться науково-популярна конференція Inscience Conference 2023 зі спікерами з NASA, Skeleton Technologies та UA Dynamics.

На ній обговорюватимуть, як наука й технології можуть сприяти перемозі та допомагати у відбудові країни.

Програма містить лекції, воркшопи, виставку наукомістких стартапів та винаходів. Взяти участь у конференції можна як офлайн, так і онлайн.

“Саме під час великої війни важливо підтримувати й розвивати науку й технології, тому що це перевага для нас як для суспільства. Найбільше інвестиції йдуть в deep-tech стартапи у світі. Коли ми говоримо про те, що Україна може стати новим Ізраїлем, з погляду інновацій, то ми маємо вкладатися в якісну науку та розробки. Ми в Inscience робимо науково-популярну конференцію, виставку deep-tech стартапів та наукомістких винаходів, щоб створити майданчик для комунікації і розповісти українським та міжнародним медіа про науку для відбудови”, — каже співзасновниця та партнерка Inscience Олена Скирта.

30% коштів з продажу квитків передадуть наукпоп-лекторію Science4Kids, щоб діти могли отримувати безоплатний українськомовний контент від вчених.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень