fbpx
Slow news

У Києві презентують лімітоване інтерактивне видання про український спротив

Його створили разом із британським поетом Гаррі Бейкером
Бондар Каріна, 23.08.2023

23 серпня о 19:30 у просторі Avangarden відбудеться презентація лімітованого видання Not Little Things від Київського креативного товариства.

Мета ініціативи — здійняти нову хвилю підтримки України у світі. Творці зібрали натхненні історії спротиву й разом із британським поетом Гаррі Бейкером створили поему про український спротив, яка лягла в основу артбуку Not Little Things.

“Нам потрібен був час, щоб зробити трохи неможливе і створити з нічого книгу про українців і про нас самих. І зараз ми вже бачимо, як мрія стала реальністю. Тому дякуємо всім, хто повірив у нас — людям, що своїми передзамовленнями оплатили частину накладу, нашим партнерам, які зголосилися підтримати проєкт у різні способи: Brand Ukraine, Plarium, International Center for Ukrainian Victory, UNITED24 та багатьом іншим, хто допомагав нам на цьому шляху! Щасливі, що маємо можливість розказати світу про те, як це — бути українцем сьогодні, в часи війни”, — ділиться Андрій Міщенко, голова Київського креативного товариства.

Книга інтерактивна — вона дає змогу читачеві бути частиною розповіді. Зокрема, буква “ї” у назві — це символ спротиву на окупованих територіях. Також вона є у трафаретній версії на одній зі сторінок. У книзі можна зафарбувати назви міст або “підпалити” коктейль Молотова.

Not Little Things орієнтована на закордонну аудиторію, тому креативники обрали зрозумілу асоціацію для дизайну видання — кольори українського Прапора.

Команда також планує виходити на міжнародний простір і надсилати примірники всесвітньовідомим амбасадорам України: Тімоті Снайдеру, Шону Пенну, Мілі Куніс, Хосе Андресу та іншим.

Весь прибуток від продажу лімітованого видання буде спрямовано до UNITED24.

Читайте також у рубриці Slow news
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інстаграм додав нову опцію до прямих трансляцій
Відтепер користувачі зможуть вести прямі ефіри лише для обраних підписників
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень