fbpx
Slow news

У космосі планують побудувати кіностудію

Вона буде доступною для всіх креаторів
Ольга Сакали, 21.01.2022

Компанія Space Entertainment Enterprise до 2024 року планує побудувати космічну продакшн-студію.

Вона називатиметься SEE-1 та буде призначена для зйомки програм телебачення, фільмів, запису музики та організації спортивних змагань.

Space Entertainment Enterprise створюватиме у кіностудії власну відеопродукцію, а також дозволятиме створювати контент іншим креаторам.

“Від Жуля Верна до «Стар Треку», наукова фантастика надихала мільйонів людей з усього світу мріяти про те, що може принести майбутнє. Платформа нового покоління в космосі відкриває безліч дверей для створення нового контенту та втілення цих мрій у реальність”, — розповідає головний операційний директор Space Entertainment Enterprise Річард Джонстон.

Кіностудію побудує комерційна компанія Axiom Space.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві до Дня вишиванки проведуть донацію крові біля Музею Івана Гончара
Донори зможуть відвідати виставки й отримати знижку на вишиванки
DRAMA QUEEN і CHER’17 представили маніфест «Вискочка» — про жіночі амбіції та суспільні ярлики
Героїнями стали Дар’я Білодід, Олександра Заріцька, Катерина Мотрич, Тетяна Парфільєва та Ольга Сумська
MasterZoo та UAnimals оголосили про старт нової хвилі благодійної ініціативи «Лапка Турботи»
Кошти спрямують на проведення ветеринарних місій у населених пунктах із обмеженим доступом до ветдопомоги
Prada Beauty перетворила міланський фруктовий ринок на розкішний попап
Бренд розмістив парфуми та косметику серед апельсинів, кавунів і лимонів у відомій крамниці Frutteto Garibaldi
Рух VETERANKA розпочав кампанію «Тут буде Рух» у Львові та області
Її мета — перезапуск регіонального осередку для підтримки ветеранок і чинних військовослужбовиць
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень