fbpx
Slow news

У Колумбії зняли рекламу, яка показує двох Санта-Клаусів — на кріслі колісному та з акцентом

До них потрібно ставитися по-доброму не тільки на Різдво, а повсякчас
Мачулка Ангеліна, 19.12.2022

Колумбійська комерційна банківська компанія Banco de Bogotá випустила різдвяну кампанію, спрямовану на боротьбу з дискримінацією.

Проєкт “Різдво змінює нас, залишаймося такими” розповідає дві історії Санта-Клаусів. Один ролик розповідає історію чоловіка в кріслі колісному, який не може знайти роботу в Колумбії через свою інвалідність. Друге відео показує історію венесуельця, який не може знайти в Колумбії роботу через акцент. Обоє стають Санта-Клаусами, щоб дарувати святковий настрій на вулицях.

Обидва ролики наголошують на суспільному уявленні про те, що під час Різдва люди більш схильні проявляти до інших доброту. Однак таке ставлення має бути не лише під час свят, а й у повсякденному житті.

У створенні кампанії допомагала агенція Fantástica. Її гендиректор Алехо Гомес розповів, що ці історії стосуються не тільки дискримінації, а й інших соціальних проблем. У першому випадку це проблема того, що в Колумбії людям з інвалідністю майже неможливо влаштуватися на роботу, а в другому — криза у Венесуелі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень