fbpx
Slow news

У Європі компанії Meta можуть заборонити таргетувати рекламу на основі цифрової активності юзера

Користувачі мають давати дозвіл на такі персоналізовані оголошення
Мачулка Ангеліна, 09.12.2022

Регулятори конфіденційності ЄС постановили, що Meta не повинна вимагати від юзерів погоджуватися на персоналізовану рекламу на основі їхньої активності в інтернеті.

Тепер Instagram і Facebook не зможуть використовувати свої умови обслуговування як виправдання для автоматичного дозволу таргетованої реклами.

Проблема в тому, що Meta давно дозволив користувачам відмовлятися від персоналізації оголошень на основі даних із інших вебсайтів і додатків. Проте такої опції не дав для реклами на основі діяльності користувачів на своїх платформах, наприклад, які відео переглядає користувач Instagram.

Тепер юзери теж матимуть право відмовлятися від таких відстежувань. Якщо значна частина користувачів зробить це, Facebook і Instagram отримають менше інформації для створення персоналізованої реклами, яка приносить основну частину доходу.

Нові рішення ЄС можуть бути оскаржені, що може призвести до призупинення їх дію в очікуванні потенційно тривалого судового розгляду. Водночас у Meta говорять, що таке рішення ще не остаточне.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень