fbpx
Slow news

У Єгипті ютубер збрехав, що підсвітив піраміди для гендер-вечірки

Тепер він відповідатиме перед законом
Мачулка Ангеліна, 21.08.2021

Єгипетський блогер Сіаманд Мустафа у своєму відео на Youtube збрехав про те, що піраміди Гізи підсвітили синім кольором у межах його вечірки.

На оприлюдненому ролику подружжя Сіаманд і Шахад розповідають, що вирішили провести вечірку з розкриття гендера їхньої майбутньої дитини, використовуючи піраміди Гізи: якщо вони підсвітяться рожевим, то буде дівчинка, а якщо синім — то хлопчик.

У відео Сіаманд Мустафа запевняє своїх підписників, що провів дні, намагаючись добитися дозволу підсвітити піраміди для gender-reveal вечірки.

Проте влада Єгипту спростувала заяву блогера. “Кілька днів тому піраміди засвітилися синім та помаранчевим кольорами в межах співпраці між Міністерством туризму та старожитностей і Міністерством охорони здоров’я з нагоди Всесвітнього дня печінки, а також з нагоди святкування викорінення гепатиту С в Єгипті”, — говорить Мохамед Абделазіз, який керує компанією “Звук і світло”. Саме ця компанія організовує всі освітлювальні заходи біля пірамід.

Також Абделазіз додав, що піраміди не використовують для рекламних цілей і влаштування вечірок. Його компанія вже вживає судових заходів щодо блогера.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень