fbpx
Slow news

У Глазго для художників графіті хочуть “легалізувати” деякі стіни

Тому що стритарт допомагає змінювати вигляд багатьох районів
Мачулка Ангеліна, 09.01.2023

Міська влада Глазго шукає можливості “легалізувати” певні стіни будівель для створення на них графіті.

На думку влади, у такому випадку молодь зможе краще розвивати свої таланти, не боячись арешту. Члени ради обговорюють, як найкраще спрямувати творчу енергію в Глазго. Місто витратило на видалення графіті вдвічі більше грошей, ніж район, який посів друге місце, — Гакні в східному Лондоні.

Водночас депутати, які пропонують створити окремі законні місця для творчості вуличних художників, говорять, що непристойні графіті варто видаляти.

“Вуличне мистецтво вже змінило багато районів міста, зробивши його більш яскравим і цікавим, а також зменшивши витрати на прибирання графіті. Це такий позитивний спосіб надання можливостей для молоді через розширення доступу до мистецтва та культури для всіх. «Легалізовані» стіни, безумовно, можуть зменшити стигму навколо вуличного мистецтва”, — говорить Крісті Мернс, депутатка з партії ”зелених”.

Міська рада Глазго стверджує, що проєкт перебуває на ранніх стадіях. Наразі вивчають необхідну правову базу та визначають відповідні місця, що належать раді, для пілотного проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень