fbpx
Slow news

У галереї Avangarden відкриють інтерактивну виставку про час і простір

Можна буде повзаємодіяти з артоб’єктами та сконструювати власні композиції
Бондар Каріна, 28.03.2024

29 березня у галереї Avangarden відкриють експозицію «Точка зору» українських митців Євгена Клименка, Анни Придатко та Захара Шевчука. Цей проєкт – дослідження художниками теми різноманітності інтерпретацій світу та формування власної точки зору.

У межах експозиції буде представлено скульптуру, живопис, відеоарт та інсталяції. Також у просторі виставкової зали кожен охочий зможе повзаємодіяти з артоб’єктами та сконструювати власні композиції за допомогою скульптур на пересувних платформах.

Виставка «Точка зору» дасть змогу самостійно обрати ракурси сприйняття творів мистецтва та відкривати нові перспективи, використовуючи свій творчий потенціал та нестандартне мислення.

«Мистецтво – дзеркало, що відображає того, хто в нього дивиться. Кожен глядач може знайти щось особисте, що інтерпретує його широту світогляду, цінності та переживання. Зв’язок із твором встановлюється, коли є взаємодія і рефлексія. Це надзвичайно важливий аспект мистецького досвіду. Тож одне з основних рішень, яке ви маєте ухвалити сьогодні, – з якої точки зору збираєтесь дивитися експозицію, зчитувати сенси і далі розповідати свою історію», – додає співзасновниця галереї Avangarden Каріна Качуровська.


Щоб глибше зануритись у мистецькі твори, на початку виставки можна відсканувати QR-код з посиланням на плейліст, який сформували художники. Після ознайомлення з кожною роботою окремо автори пропонують подивитися на загальну експозицію і знайти для себе інші ракурси.

На вернісажі гостям роздадуть плівкові камери, щоб вони могли зафільмувати самих себе та власне сприйняття робіт під різними кутами. Виставка триватиме до 21 травня 2024 року.

Дата відкриття: 29.03.2024, 18:30

Адреса: вул. Січових Стрільців, 23а, Київ.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Культурні та споживчі вподобання українців: дослідження
Три вікові категорії розповіли про ставлення до брендів, контенту і що впливає на їхню споживчу поведінку
Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале
По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Відсьогодні в МЗС України «працює» ШІ-співробітниця
Вона озвучуватиме офіційні заяви відомства
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень