fbpx
Slow news

У галереї Avangarden відкриють інтерактивну виставку про час і простір

Можна буде повзаємодіяти з артоб’єктами та сконструювати власні композиції
Бондар Каріна, 28.03.2024

29 березня у галереї Avangarden відкриють експозицію «Точка зору» українських митців Євгена Клименка, Анни Придатко та Захара Шевчука. Цей проєкт – дослідження художниками теми різноманітності інтерпретацій світу та формування власної точки зору.

У межах експозиції буде представлено скульптуру, живопис, відеоарт та інсталяції. Також у просторі виставкової зали кожен охочий зможе повзаємодіяти з артоб’єктами та сконструювати власні композиції за допомогою скульптур на пересувних платформах.

Виставка «Точка зору» дасть змогу самостійно обрати ракурси сприйняття творів мистецтва та відкривати нові перспективи, використовуючи свій творчий потенціал та нестандартне мислення.

«Мистецтво – дзеркало, що відображає того, хто в нього дивиться. Кожен глядач може знайти щось особисте, що інтерпретує його широту світогляду, цінності та переживання. Зв’язок із твором встановлюється, коли є взаємодія і рефлексія. Це надзвичайно важливий аспект мистецького досвіду. Тож одне з основних рішень, яке ви маєте ухвалити сьогодні, – з якої точки зору збираєтесь дивитися експозицію, зчитувати сенси і далі розповідати свою історію», – додає співзасновниця галереї Avangarden Каріна Качуровська.


Щоб глибше зануритись у мистецькі твори, на початку виставки можна відсканувати QR-код з посиланням на плейліст, який сформували художники. Після ознайомлення з кожною роботою окремо автори пропонують подивитися на загальну експозицію і знайти для себе інші ракурси.

На вернісажі гостям роздадуть плівкові камери, щоб вони могли зафільмувати самих себе та власне сприйняття робіт під різними кутами. Виставка триватиме до 21 травня 2024 року.

Дата відкриття: 29.03.2024, 18:30

Адреса: вул. Січових Стрільців, 23а, Київ.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Розпочалася нова хвиля кампанії «Розірви Коло» проти домашнього насильства
Вона розвінчує стереотипи про домашнє та гендерно зумовлене насильство та інформує про сервіси допомоги
На одязі Los Angeles Apparel з’явились ярлики з історіями працівників
На них зображені портрети швачок, майстрів і моделей бренду
Gemini Live тепер доступний українською
Інтелектуальний помічник допомагає в роботі з електронною поштою, календарем, картами
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень