fbpx
Slow news

У Франції випустили першу “Камасутру” для ЛГБТК+ – спільноти

Картинки показують різні способи убезпечення від передання ВІЛ та СНІД
Мачулка Ангеліна, 12.11.2022

Французька організація із запобігання СНІД Sidaction і агенція The Good Company опублікували першу інклюзивну “Камасутру”.

Видання під назвою “Камасутра+” ілюструє 69 найвідоміших поз, у яких зображені люди різної сексуальної орієнтації та ідентичності. Крім цього, зображення демонструють різноманітні способи вбереження від ВІЛ і СНІД, зокрема презервативи та доконтактну профілактику.

Ілюстрації виконали французькі та міжнародні художники — вони або члени ЛГБТК+ – спільноти, або підтримують їх. Французький співак Едді де Претто написав передмову до книжки. У видання ввійшли роботи письменників Амандін Дее, Патріка Отрео та Матьє Бермана.

“«Камасутра+» — це художній, поетичний і корисний твір, який показує, що справжнє задоволення полягає в тому, щоб насолоджуватися своєю іншою ідентичністю, перебувати в спокої з собою, а отже з іншими. Це ключ до хорошого сексуального здоров’я та потужний важіль у боротьбі з ВІЛ”, – пояснила Флоренс Тун, виконавча директорка Sidaction.

Книжку продаватимуть за €30,69. Весь прибуток отримає Sidaction, і його використають для фінансування медичних і наукових дослідницьких програм, а також для підтримки організацій, які займаються профілактикою ВІЛ/СНІДу та наданням допомоги.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень