fbpx
Slow news

У Фінляндії відкриють першу академію інфлюенсерів

Випускники отримають академічні ступені з блогерства
Мачулка Ангеліна, 26.07.2021

У фінському місті Тампере відкриють першу школу з блогінгу — Академію інфлюенсерів.

Запустять її на базі університету прикладних наук Тампере TAMK у січні 2022 року. На курс тривалістю 3,5 року зарахують від 20 до 25 початківців або вже успішних блогерів. Навчання будуть проводити англійською мовою, а його вартість становитиме близько 35 тисяч євро.

В академії навчатимуть азів підприємництва, а метою студентів буде перетворити блогерство на джерело доходу. Перші півроку начання буде присвячено розробленню бізнес-плану. Студенти вивчатимуть управління персоналом, маркетинг, бухгалтерський облік та інші сторони існування комерційної компанії. Кожен студент повинен буде заснувати у Фінляндії фірму для підтримки свого блогу в соцмережах. В університеті кажуть, що зміст навчального курсу може змінюватися відповідно до реальних потреб студентів.

Після закінчення Академії випускникам видадуть офіційні дипломи про вищу професійну освіту. Академічний ступінь буде називатися tradenomi — це фінський аналог бакалавра ділового адміністрування.

В Академії інфлюенсерів навчатиметься й найпопулярніша Instagram-блогерка Фінляндії Йоалін Лаукомаа. На її акаунт підписано 3,6 мільйона людей.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень