fbpx
Slow news

У Фінляндії відкриють першу академію інфлюенсерів

Випускники отримають академічні ступені з блогерства
Мачулка Ангеліна, 26.07.2021

У фінському місті Тампере відкриють першу школу з блогінгу — Академію інфлюенсерів.

Запустять її на базі університету прикладних наук Тампере TAMK у січні 2022 року. На курс тривалістю 3,5 року зарахують від 20 до 25 початківців або вже успішних блогерів. Навчання будуть проводити англійською мовою, а його вартість становитиме близько 35 тисяч євро.

В академії навчатимуть азів підприємництва, а метою студентів буде перетворити блогерство на джерело доходу. Перші півроку начання буде присвячено розробленню бізнес-плану. Студенти вивчатимуть управління персоналом, маркетинг, бухгалтерський облік та інші сторони існування комерційної компанії. Кожен студент повинен буде заснувати у Фінляндії фірму для підтримки свого блогу в соцмережах. В університеті кажуть, що зміст навчального курсу може змінюватися відповідно до реальних потреб студентів.

Після закінчення Академії випускникам видадуть офіційні дипломи про вищу професійну освіту. Академічний ступінь буде називатися tradenomi — це фінський аналог бакалавра ділового адміністрування.

В Академії інфлюенсерів навчатиметься й найпопулярніша Instagram-блогерка Фінляндії Йоалін Лаукомаа. На її акаунт підписано 3,6 мільйона людей.

Читайте також у рубриці Slow news
Coca-Cola представила глобальний ребрендинг для понад 200 ринків
Оновлюють паковання, цифрові сервіси, торговельні точки та фірмове обладнання
TSVITE TEREN випустив другий літній дроп ROMCOM
До нього увійшли прикраси та аксесуари, натхнені відпочинком біля моря
На Burning Man 2026 представлять незалежний український мистецький об’єкт HERO ARMOR
Символічну скульптуру присвятили українцям, які залишили цивільне життя заради захисту країни
ГО «Жіноча Ліга» відкрила набір на форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат
Учасниці пройдуть навчання, зможуть подати власні ініціативи на конкурс і долучитися до менторської програми
Американський бренд створив спеціальні сандалі для користування туалетом
Взуття з платформою заввишки 18 см замінює підставку для ніг, що допомагає тримати тіло в більш природному положенні
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень