fbpx
Slow news

У Фінляндії створили кампанію проти жіночого обрізання

Співавторами стали жертви цієї практики
Мачулка Ангеліна, 09.02.2022

Організація World Vision Finland, яка займається захистом потреб та прав дітей у країнах, що розвиваються, і креативна агенція TBWA/Helsinki створили кампанію проти практики жіночого обрізання.

Кампанію присвятили Міжнародному дню нульової толерантності до калічення жіночих геніталій (КЖГ). Зображення створювали та розробляли разом із жертвами таких практик.

“Ми хотіли створити шанобливу, але потужну кампанію, щоб допомогти припинити крайнє порушення прав людини. Така гостра проблема вимагає такого втілення, яке зупиняє людей на їхньому шляху. Рот, приглушений зашиванням, є жорстоким нагадуванням про те, як важливо для людей у всьому світі виступати проти КЖГ”, — говорить Лаура Пайккарі, креативна директорка TBWA\Helsinki.

Повідомляють, що пандемія погіршила ситуацію із жіночим обрізанням: співробітники World Vision у Кенії та Сомалі повідомляють про значне зростання кількості жертв цієї практики, а кожні 10 секунд одна дівчина піддається КЖГ.

“Поточна пандемія зі зростанням рівня бідності, закриттям шкіл і карантином ставить дівчаток під високий ризик КЖГ. Цією кампанією ми хотіли підкреслити необхідність порушити мовчання про КЖГ. Крім того, ми хотіли залучити підтримку, щоб продовжувати боротися із цим порушенням прав людини”, — пояснює Ханнеле Пулліайнен, менеджер із маркетингу компанії World Vision Finland.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень